Rekreativni tenis za otroke

PROGRAM

Cilj rekreativnega programa je, da otroci vzljubijo tenis, da se družijo z vrstniki v prijetnem športnem okolju in da tenis skozi leta ohranijo kot del rekreacije.

Vadba poteka 2x tedensko. Otroci se skozi igro naučijo vseh teniških udarcev, taktičnih situacij  in pravil tenisa vključno z športnim vedenjem na in ob igrišču.

V spomladanskem času so organizirane klubske priprave, kjer se družijo z najboljšimi tekmovalci kluba, ter vidijo kako poteka teniški dan profesionalnih igralcev in spoznajo tudi druge vsebine, ki so pomembne za vrhunski tenis (fizična priprava, psihološka priprava…)

Vsako leto organiziramo tudi voden ogled srečanj ATP turnirja v Umagu in ogled domačih dvobojev Slovenske reprezentance v Davisovem pokalu.