Program do 10 let

Cilj programa do 10 let je pridobivanje MOTIVACIJE za igro tenisa in ustvarjanje pozitivnega OKOLJA, kjer vsakemu posamezniku nudimo PRILOŽNOST za pridobivanje novega znanja.

Ne razvijamo samo spretnosti, zato poteka učenje na realističen način, tako kot narekuje narava teniške igre.

Vpis v teniško šolo poteka od 4. leta starosti dalje. Posamezna skupina ne sestavlja več kot 6 igralcev na 1 trenerja.

Kontakt:

070 712 223 / Ana,

Obseg in stopnje programa

1. NIVO (“malčki” modra in rdeča žoga) – 1x tedensko 45min
  2. NIVO (“malvečki” modra in rdeča žoga) – 2x tedensko 45min
  3. NIVO (rdeča žoga) – 2x tedensko 60min
  4. NIVO (rdeča in oranžna žoga) - 2x tedensko 60min
  5. NIVO (oranžna žoga) – 2x tedensko 60min
  6. NIVO (zelena žoga) – 3x tedensko 90min

Klubski turnirji

Velja, da se dolgoročno teniško razvijajo tisti, ki igrajo in tekmujejo.

Namen klubskih turnirjev je razvoj taktičnih, atletskih in tekmovalnih spretnosti v nepredvidljivem ter nevtralnem okolju. S pomočjo klubskih turnirjev otroci ustvarjajo dodatne socialne stike in pridobivajo veščine širjenja socialnega kapitala.

Seminarji za starše

Pri teniški igri ni pomemben le razvoj igralcev temveč tudi razvoj njihovih staršev. Pomembno je, da se tudi starši seznanijo z naravo razvoja igralca ter se pripravijo na primerno podporo svojim otrokom. Staršem pripravimo gradivo s katerim si pomagajo in ga obravnavajo skupaj s strokovno ekipo.