NoviLogo.png

Na podlagi 20. člena Statuta Teniškega kluba Krško (v nadaljevanju klub), je Upravni odbor kluba na svoji 2. seji dne 23.3.2018 sprejel

SKLEP

o višini članarine in igralnine za leto 2018 ter ceniku uporabe igrišč

I.

S tem sklepom se urejajo pogoji zakupa športne infrastrukture kluba za poletno sezono, tj. obdobje od 1.5.2018 – 30.9.2018.

II.

Članarina za leto 2018 znaša:

Člani kluba

Višina članarine

Učenci, dijaki, študentje

Odrasli

20 €

Upokojenci

14 €

III.

Cenik uporabe zunanjih igrišč – 1 ura igranja:

ZAKUP IGRIŠČA – PESEK

Fizične osebe

150 €

200 €

Pri zakupu letne igralnine se lahko uveljavlja družinski popust – dva člana 10%, trije člani 20%, štirje člani 30%.

Pogoji zakupa igrišča so sledeči:

• Možna je rezervacija največ treh aktivnih terminov preko spletne aplikacije »rezervacija igrišč«.
  • V primeru, da se prižgejo žarometi v času igranja, se obračuna polna ura pod žarometi.
  • V primeru dežja imajo skladno s 3. členom pogodbe med klubom in Občino Krško o oddaji nepremičnine v brezplačno uporabo prednostno pravico igranja na umetni travi najprej teniška šola, nato zakupniki tedenske ure, nato imetniki igralnine, nato člani kluba in nazadnje nečlani.
  • Zakup letne igralnine obsega brezplačno igranje zgolj za imetnika igralnine. V primeru, da igra imetnik igralnine z neimetnikom igralnine, mora ta plačati polovico cene zakupa igrišča. V primeru igre dvojic zadostuje, da sta na igrišču dva imetnika igralnine. Za otroke, ki so člani teniške šole se smatra, da so nosilci igralnine, če igrajo z imetnikom igralnine.

Vse cene v ceniku so brez DDV-ja. Za fizične osebe se v skladu z določili Zakona o davku na dodano vrednost DDV-ja ne obračunava, za ostale subjekte se obračunava v skladu z omenjenim zakonom.

Predsednik TK Krško:

Bruno Nikolić

BrunoPodpis.png

Naši partnerji

obcina krsko kunst logo zala-kr logo toalson logo ekt logo ece logo